top of page

Náš tým

Kdo se stará o vaše děti?

DSC_0594_edited.jpg
DSC_0187_edited_edited.jpg
IMG_2149_edited_edited.jpg

Bc. Marcela Onderková

ředitelka

Mgr. Štěpánka Jochová

učitelka

Ing. Iveta

Nováková

učitelka

IMG_2139_edited_edited.jpg
DSC_0198_edited.jpg
DSC_0168_edited_edited.jpg

Jaroslava

Křížová

učitelka

Jana

Podlahová

školnice a vedoucí ŠJ

Šárka

Krejčová

kuchařka

Školka: Our Team

O nás

Paní ředitelku Bc. Marcelu Onderkovou těší, že vede děti k úspěšnému zvládání školky i světa vůkol. Vystudovala Předškolní pedagogiku, Sociální pedagogiku a nyní studuje Speciální pedagogiku a Funkční studium pro ředitele škol.
Je nadšená z dalšího prohlubování kvalifikace, a hlavně z každého dítěte, které obohacuje její život. Věří, že je motivací pro děti a společně strávené chvíle budou pro všechny přínosem. Vytváří podnětné prostředí tak, aby se ve všech činnostech uplatnilo všech 7 typů inteligence (hudební, pohybová, jazyková, prostorová, logicko-matematická, intrapersonální, interpersonální). Jejím cílem je vdechnout život a energii do MŠ.


Paní učitelka tělem i duší Mgr. Štěpánka Jochová své pedagogické vzdělání zahájila na Pedagogickém lyceu. Poté vystudovala obor Učitelství mateřské školy v Olomouci a předškolní a mimoškolní pedagogiku v Hradci Králové. Neustále se vzdělává pomocí seminářů a kurzů a snaží se získané poznatky aplikovat v každodenních činnostech při práci s dětmi. Hraje na klavír a k jejím nejoblíbenějším činnostem patří výtvarná výchova. Každoročně se s dětmi úspěšně účastní celostátních výtvarných soutěží. Od září ji můžete potkat i v ZUŠ ve Velké Bíteši, kde učí přípravný a první ročník výtvarného oboru.

Paní učitelka Ing. Iveta Nováková začala své studium na Střední zahradnické škole, poté pokračovala na Zahradnické fakultě v Lednici. Při rodičovské dovolené si dodělala na Masarykově univerzitě obor Vychovatelství a pedagogické vzdělání doplnila o Předškolní pedagogiku v Jihlavě. Její vizí je u dětí rozvíjet a podporovat jejich vlastní touhy a poskytnout jim zázemí, kde mohou být šťastné a samy sebou.

Paní učitelka Jaroslava Křížová získala profesní kvalifikaci Chůva pro děti do zahájení povinné školní docházky a vystudovala obor Předškolní a mimoškolní pedagogiky v Obratani. Dále navštěvuje školení a semináře zaměřené na výchovu a vzdělávání dětí předškolního věku. K jejím oblíbeným činnostem patří pohybové aktivity, poznávání přírody a tvořivé pracovní činnosti. Dětem se věnuje s pochopením a trpělivostí, podporuje je v samostatnosti, respektuje jejich potřeby, naslouchá jim, aby se cítily v prostředí mateřské školy dobře, spokojeně a bezpečně.


Šikovná paní školnice a vedoucí ŠJ v jedné osobě je Jana Podlahová.


Výborné obědy a svačinky pro vaše děti chystá kuchařka Šárka Krejčová.

Školka: Text
oranžové květy

O školce

Mateřská škola je umístěna do malotřídní školy, která byla v obci od roku 1889. V roce 1979 počala fungovat mateřská škola a za více než čtyřicet let prošla několika úpravami. Umístění budovy školy skýtá řadu možností na výlety a procházky s dětmi. Prostorná zahrada vybízí ke hrám a dovádění.
Dvoutřídní mateřskou školu navštěvují nejen místní děti, ale i děti z několika okolních obcí.
Chceme být mateřskou školou, která zajistí dětem šťastné dětství, vstřícné a pohodové prostředí. Pro nás je důležité nejen to, co se děti naučí, ale i to jak se cítí a s jakými lidskými hodnotami se setkávají.
Pro rodiče a přátele školy chceme zajistit profesionalitu, partnerství a podporu.

Vize školy: „Naší vizí je, aby děti v naší škole byly spolu s námi šťastné. Svým vstřícným přístupem a celkovým klimatem jim i rodičům zpříjemňujeme každý den.“


Provoz MŠ: 6.45 – 16.15 hod.
Počet tříd: 2
Kapacity školy: 30 dětí
Tel. 721 249 946

Školka: About Us
bottom of page